Mitä mieltä Kataisesta?

Katainen on aina suu virneessä kun on saanut kusetettua köyhiltä viimeisetkin rahat ja edut pois. Itsekäs paska saisi hävetä! Pojannulikka!
6205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minä en pidä kataista edes ihmisenä, sairas kusipää.

Äänestä
  • samaa mieltä!

    Äänestä

Ministeri kautta aikain Vanhanen on toiseksi paras.
Molemmat ministerit erittäin sivistyneitä ja fiksu käytöksisiä.
Sekös vasureita vituttaa kun itseltä ei löydy vastaavia.
JEES!!

Äänestä
  • "Kirjoittanut: Suomen paras 11.1.2008 klo 20.27

       
       Ministeri kautta aikain Vanhanen on toiseksi paras.
    Molemmat ministerit erittäin sivistyneitä ja fiksu käytöksisiä.
    Sekös vasureita vituttaa kun itseltä ei löydy vastaavia.
    JEES!!"

    Kestä tahansa löytyy samaa ainesta kuin näistä kahdesta mainitsemastasi löysäperseestä. Kaksi oikein luuserikusettajaa, taidat olla itse samanlainen paska!! Hahhaa!

    Äänestä

Mistä ihmeestä tuommoisia epäihmisiä kuin katainen oikein löytyy? No onneksi ensi vaaleissa kataisesta ja kumppaneista päästään.

Äänestä

mukava rupatella kahhrestaan saattas hymy hyytyä poijjaalta ja muoto vois naamassa olla vähemmän hymyilevä ilime juppi mi juppi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hävetköön kirjoitti:

Katainen on aina suu virneessä kun on saanut kusetettua köyhiltä viimeisetkin rahat ja edut pois. Itsekäs paska saisi hävetä! Pojannulikka!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu