Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tyttöystävä kynnyksen yli?

Olemme molemmat kiihottuneet joukkopanemisesta tyttöystävän kanssa, katselemme gangbang pornoa, seksissä mukana useampi dildo.
Haluaisin viedä tämä askeleen pidemmälle, eli ottaa mukaan kolme kaveria mukaan ottamaan hänet.

Tyttöystäväni kuitenkin empii vielä. Hän pelkää minun reaktiotani asian suhteen, mistä ei tosin ole pelkoa.
Haluan asiaa koittaneilta vinkkejä miten pääsesemme asiassa eteen päin.
106082
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sinulla on fiksu tyttöystävä. Hän on aivan oikeassa siinä, että reaktiosi voivat olla aivan toiset mitä itse olet ajatellut. Touhussa pitää olla todella järkevä ja paneutunut itseensä ja näin läpikotaisin tunnettava oma mieli.

Äänestä

Itselleni kävi juuri näin, oltiin molemmat innostuttu parinvaihdosta/kimppakivasta, ja kun sitten siihen tarjoutui tilaisuus, niin mieheni ei kestänytkään katsella minun nauttivan toisen naisen, saati toisen miehen hyväilyistä...Se oli sen suhteen loppu, hän alkoi joka tilanteessa heijastamaan omaa epävarmuuttaan mm. kommentoimalla kaupassa "panisit varmaan tuotakin" ja "tuokin varmaan panis sua mielellään". Nyt olen sinkku ja saan harrastaa seksiä juuri niin plajon kuin haluan ja kenen kanssa haluan! JA minähän haluan ;)

Äänestä
  • ota yhteyttä jos haluat toteuttaa tämän.

    Äänestä

no kai se nyt epäröi, en mä ainakaan halua muita kun mun omaa miestä..voi seurata ongelmia suhteessa myöhemmin...suosittelen leffojen kattelemista jatkossakin..vaikka itse en elokuvista paljon perusta....

Äänestä

Mieheni puhui varmaan vuoden verran, että haluaisi katsella, kun vieras mies nai minua. Lopulta puoliksi suostuin siihen. Olin huomannut mieheni soittelevat sellaisia puheluita, joita ei ollut tarkoitettu minulle. Yhtenä lauantana hän vaan ilmoitti, että pane seksikkäät vaatteet ylle ja nyt mennään. Tämä mies oli poikamies ja aika kömpelö joka asiassa, mutta yritti kaikkensa ja oli ystävällinen. Siitä se sitten lähti. Ensimmäisen yhdynnän ajan mieheni katseli vieressä, mutta sitten hänelle petattiin sänky olohuoneen sohvalle ja olin miehen kanssa kahdestaan makuuhuoneessa pitkälle seuraavaan aamupäivään. Minulle jäi hyvät muistot eikä mustasukkaisuudesta ole tietoakaan. Sen jälkeen olen ollut mukana monenlaisessa vastaavassa.

Äänestä
  • Meillä mieheni otti kanssa vähän väliä puheeksi, että häntä kiihottaisi jos olisin vieraan kanssa. Välillä kyllästymiseen asti hän veti asiaa esiin joka tilanteessa. Ihmettelin miksi hän haluaa minua jakaa vieraille. Pornolehdistä hän esitteli kontakti-ilmoituksia tai kyseli haluaisinko kokeilla jotain miestä tuttavapiiristämme ja aina viihteelle lähtiessä hän halusi että pukeudun "pornosti". En innostunut kenestäkään, mutta ajattelin että mikäs siinä teen sen vielä hänen mielikseen. Ravintolasta lähdin sitten kerran yhden miehen mukaan ja seuraavana aamupäivänä kotiin. Hiukka oli morkkis päällä, joskin ihan kivaa oli ollutkin (ehkä juuri siitä syystä morkkiskin). Siinä tapahtui minun osalta kynnyksen ylitys. Sen jälkeen se on tapahtunut monta kertaa, ja varoituksen sana, -siihen jää koukkuun-.

    Äänestä

  • rva-tre kirjoitti:

    Meillä mieheni otti kanssa vähän väliä puheeksi, että häntä kiihottaisi jos olisin vieraan kanssa. Välillä kyllästymiseen asti hän veti asiaa esiin joka tilanteessa. Ihmettelin miksi hän haluaa minua jakaa vieraille. Pornolehdistä hän esitteli kontakti-ilmoituksia tai kyseli haluaisinko kokeilla jotain miestä tuttavapiiristämme ja aina viihteelle lähtiessä hän halusi että pukeudun "pornosti". En innostunut kenestäkään, mutta ajattelin että mikäs siinä teen sen vielä hänen mielikseen. Ravintolasta lähdin sitten kerran yhden miehen mukaan ja seuraavana aamupäivänä kotiin. Hiukka oli morkkis päällä, joskin ihan kivaa oli ollutkin (ehkä juuri siitä syystä morkkiskin). Siinä tapahtui minun osalta kynnyksen ylitys. Sen jälkeen se on tapahtunut monta kertaa, ja varoituksen sana, -siihen jää koukkuun-.

    Meillä oli alku ihan samanlainen, ja lopulta suostuin lähtemään ravintolaan "iskettäväksi". Istuimme eri pöydissä. Soiton loppuessa lähdin vieraan kanssa pois ja heilautin päätäni miehelleni tervehdykseksi. Pääsimme vauhtiin vasta aamulla, ja kotiin tulin iltapäivällä. Mieheni oli aika huolestuneen näköinen. Sen jälkeen olen mieheni tieten ja vähän ehdotuksestakin käynyt yksin samanlaisilla tanssikeikoilla enkä kerro aamulla juuri mitään miehelleni.

    Äänestä

  • rva-tku kirjoitti:

    Meillä oli alku ihan samanlainen, ja lopulta suostuin lähtemään ravintolaan "iskettäväksi". Istuimme eri pöydissä. Soiton loppuessa lähdin vieraan kanssa pois ja heilautin päätäni miehelleni tervehdykseksi. Pääsimme vauhtiin vasta aamulla, ja kotiin tulin iltapäivällä. Mieheni oli aika huolestuneen näköinen. Sen jälkeen olen mieheni tieten ja vähän ehdotuksestakin käynyt yksin samanlaisilla tanssikeikoilla enkä kerro aamulla juuri mitään miehelleni.

    Meillä taas mies utelee kaikki miten on oltu ja millainen pano oli. Aina olen koittanut soittaa, jos menee pidempään, että tietää ettei ole hätää. Muutamia reissuja on ollut koko viikonlopun mittaisiakin, mutta niistäkin olen miehelle kertonut ajoissa ja välillä soittanut.

    Äänestä

  • rva-tre kirjoitti:

    Meillä taas mies utelee kaikki miten on oltu ja millainen pano oli. Aina olen koittanut soittaa, jos menee pidempään, että tietää ettei ole hätää. Muutamia reissuja on ollut koko viikonlopun mittaisiakin, mutta niistäkin olen miehelle kertonut ajoissa ja välillä soittanut.

    Haluan lähteä yksin ravintolaan silloin, kun tarkoituksena on löytää vieras mies. En enää tarvitse mieheni rohkaisua. Hänelle ilta ja yö ovat valtavan kiihottavia. Lähtiessäni ravintolasta soitan, että nyt ilta menee pitkäksi, ja ensimmäisen yhdynnän jälkeen tunnelmista ja kannattaako minua odottaa yön aikana kotisänkyyn vai meneekö aamupäivään asti. Kotona mieheni hyväilee minua ja tulee naimaan samalla kun kerron yön tapahtumista. Se on hänen palkkansa vapaamielisyydestä.

    Äänestä

En oikein hyväksynyt mieheni ehdotuksia parinvaihdosta tai minun naimisistani vieraiden miesten kanssa, vaikka mieheni sitä moneen kertaan ehdotti. Olemmehan avioliitossa. Sitten miehelleni ilmaantui sattumalta tai tahallaan rakastajatar, ja vaikka hän heti sanoi, että se on sovittu puolin ja toisin pelkästään seksisuhteeksi, minua se alkoi harmittaa ja päätin näyttää, että tämäkin tyttö osaa. Pyysin työkaveriani työpäivän jälkeen laivaravintolaan drinkille ja parin päivän jälkeen uudestaan, mutta nyt olimme ensin "ylitöissä" pari tuntia. Siitä alkoivat harvahkot tapaamisemme, ja aloin käydä yksin tansseissa. Satunnaisia sänkypartnereita oli ja tuli ja muutama on jäänyt puolivakituiseksikin. Ehkä kerran kuukaudessa illat menevät pitkiksi, jopa aamu viiteen tai kuuteen, ja mieheni on jo etukäteen selvillä menoistani tai soitan hänelle muutaman kerran. Tähän asti kaikki on mennyt ongelmitta, ja taisin itse ja ilman mieheni apua astua sen kynnyksen yli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sam777 kirjoitti:

Olemme molemmat kiihottuneet joukkopanemisesta tyttöystävän kanssa, katselemme gangbang pornoa, seksissä mukana useampi dildo.
Haluaisin viedä tämä askeleen pidemmälle, eli ottaa mukaan kolme kaveria mukaan ottamaan hänet.

Tyttöystäväni kuitenkin empii vielä. Hän pelkää minun reaktiotani asian suhteen, mistä ei tosin ole pelkoa.
Haluan asiaa koittaneilta vinkkejä miten pääsesemme asiassa eteen päin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu