MISTÄ

ETTÄ TAKSIKUSKEILLA ON PIENI se.
6624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

niin iso se

Äänestä

Jos on niin horoperseesi on venynynnä liika isoksi.

Äänestä
  • eiks tomoffinlantin piirustuksissa joku kake niminen tyyppi ajellu metsäkämpille metsämiesten iloksi ja seikkaili villissä lännessäkin inkkareitten ja länkkäreitten p**opuuna.

    Äänestä

  • anatsistko mulle kunnon kyydit mersusi takapenkillä. odotan...

    Äänestä

ei isolla SILLÄ varustettu tee tollasia hommia

Äänestä

Ehkä et vaan ole osannut kasvattaa sitä asianmukaisiin mittoihin:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOHTUU kirjoitti:

ETTÄ TAKSIKUSKEILLA ON PIENI se.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu