Haluuko muijat ottaa suihin??
Kannattaisko mun kysyy mun tyttöystävält jos se suostuis siihen?? Ja mitä mä saan luultavsti vastaukseks??
Kannattaisko mun kysyy mun tyttöystävält jos se suostuis siihen?? Ja mitä mä saan luultavsti vastaukseks??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jos multa kysyttäs,mä en haluu ottaa suihin!!!
Tai jos suostun,en ainakaan NIELE jämiä.....
Kyllä, jos kysyä pitää olet ikuisesti puutteessa.
Kunnon imuri ampuu moloon kysymättä!
voi kuule..naisia on niin paljon erilaisia et kaikki ei voi tykätä samoista asioista.ite tykkää suihinotosta koska mieheni nauttii siitä valtavasti=)jos haluat naiseltasi suihinoton niin kannattaa helliä sen jälkeen myös häntä;)
...jos hellin naistani mutta häntä ei juuri kiinnosta koskettaa minua? Vaikka vaikuttaa olevan muuten ihan koukussa. Inhoon kylmiä naisia, vituttaa vaan jättää sen takia, kun ei ole edes ensimmäinen kerta.
"Kylmiä naisia ei ole, on vain huonoja rakastajia."
eihän teillä vaan sellasta ongelmaa oo et etenette liian nopeesti.ite en innostu hetkessä ja tarvin pitkän esileikin ennen varsinaista aktia..?
katos kun jotkut naiset tarvii paljon tilaa ja aikaa sängyssä.kyllä se varmaan siitä lopulta onnistuu, ja maltat varmaan odottaa jos välität kullastasi.
Ymmärsit väärin. Onko tullut mieleen että miehetkin tarvii joskus esileikkiä? Siis ei aina, mutta joskus olisi tarpeen tuntea itsensäkin halutuksi. En saa kiksejä naisista jotka pesää antamalla luulee antavansa miehelle sitä mitä se hakee. Mutta täytyy pistää muija vaihtoon.
Mutta muista että ei se vaihtamalla parane! tuut sen vielä toteamaan että vika olikin sunssa itsessäs!
Riippuu niin paljon ihmisestä että haluaako hän ottaa suihin. Jos pyydät häntä, luulen että hän suostuu mutta älä kiltti tee hänen ensimmäisestä kerrasta kamalaa. Pidä huolta että vehkeesi on puhdas, siis todella puhdas! Ja älä työnnä tyttöystäväsi päätä kyrpääsi vasten niin että hän tukehtuu. :) Kun ensimmäinen kerta on ollut mukava tyttöystävällesi, hän tekee sen varmasti yhä uudelleen ja uudellee!! :)
( Ja kerron tämän kaiken kokemuksen syvällä rintaäänellä)