asensin eilen norton 360 virusturva ohjelmiston ja nyt en pääse nettiin enää laisinkaan.
menikö jokin pieleen asennuksessa vai mikä?
norton 360 ja kaapeli netti
5
955
Vastaukset 5
- massimon
olet asentanut ohjelman väärin ja sinun täytyy nyt asentaa se uudestaan.
- sama ollut 360
jos sinulla on WLAN niin sinun pitää sallia nortonin käyttää verkkoyhteyttäsi.
- vesikauhu
sama ollut 360 kirjoitti:
jos sinulla on WLAN niin sinun pitää sallia nortonin käyttää verkkoyhteyttäsi.
miten sen oman verkon käyttö sitten sallitaan?
soitin symantecin tukeen ja sanottiin vaan että asennuksen jälkeen ei tarvitse tehdä mitään ja netin pitäisi toimia heti. - bryan malone
vesikauhu kirjoitti:
miten sen oman verkon käyttö sitten sallitaan?
soitin symantecin tukeen ja sanottiin vaan että asennuksen jälkeen ei tarvitse tehdä mitään ja netin pitäisi toimia heti.avaat norton 360 ikkunan, paina tuki nortonin oikeasta yläkulmasta ja toimit ohjeiden mukaan jotka norton sinulle antaa ja muista valita oikea SSID kun sitä kysytään sekä oikea suojaus tapa esim. WPA-PSK.
- noderoton
ota huomioon että norton 360 ei ole yhteensopiva windows vistaan ilman service packia vaikka pakkauksessa niin lukeekin.
että jos sinulla on windows vista niin symantecilta saat nortonin vista version täysin ilmaiseksi kun kerrot heille radius keyn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 168996
- 86790
- 58782
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72727- 46643
- 62589
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71566Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46559- 28555
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35555