kertokaahan

saisi sopuhintaan hyvät jyty putket speedmasteriin?
61470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kysy moto seinäjoki, siellä meille asennettiin ku ostettiin viime kesänä

Äänestä

Tilasin itselleni Trumppa Americaan USAsta BUBin slash-cut putket. Aika avarat ovat ja saundi melko messevä. Hintaa tuli halvan dollarin ansiosta rahteineen ja veroineen n. 440 euroa. Isommat suuttimet ja AI:n tulppaussarjan tilasin myös Texasista, tulivat kirjeessä tullin ohi muutamalla kympillä. Putkissa oli jonkin verran naarmuja sisäpinnassa, joten otin kuvan ja laitoin takuuosastolle. Lähettivät uudet putket, joista maksoin yhden putken verot ja vähän huolintamaksuja. Uusissakin oli naarmuja sisällä, mutta nokihan ne pian peittää. Naarmuja varmaan tulee, kun sisuskaluja asennetaan. Ne ensimmäiset ovat vielä tuossa lattialla eikä BUB inc. halua niitä takaisin (kallista postitella rapakon yli). Americaan ja Speedmasteriin sopivat käsittääkseni ihan samat putket. Olen ajatellut kaupata ylimääräiset viimeistään brittirallissa ensi kesänä. Jos kiinnostaa, niin ota yhteyttä. Kuvaa ja videoa löytyy. Hinnaksi olen ajatellut kolmea sataa, mutta tarjouksenkin saa laittaa.

Äänestä

Selfmadet ja taatusti uniikit putket. Rakensin ne speedmasteriin pari vuotta sitte. Pyöra vaihtu mutta hormit jäi, enpä ole silti tarvinnu. Kromatut, pituus 120 cm ( tulee takapyörän ohi hieman), halk 55 mm. Putkissa tukeva korvake jolla se tulee kiinni runkoon koneen taa alas pultilla ja jää piiloon. Sisällä vaimentavaa rakennetta. Näillä äänet on sopivat,ei liian kovat, ainaskaan mun mielestä. Naapurin mummolta en edes kysynyt. Kuvankin saa ja puhnroon meilinä. Niin ja hinta on 400 €. email [email protected]

Äänestä

  • Legend kirjoitti:

    http://www.raask.se
    tämä toiminee paremmin

    lue hintoja tai mitään miten vois tilata?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä kirjoitti:

saisi sopuhintaan hyvät jyty putket speedmasteriin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu