Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Yön NHL kierros

Tänne vihjeitä illan nhl kierrokselle! Itse ajattelin pelata buffalon moneyline voittoa kertoimella 2,15 ja minnesota matsiin under 5.5 (perustelut toisessa keskustelussa).

Muita ehdotuksia yölle? Vihjeitä myös NBA:sta olisi kiva saada.
3343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

devils,rangers,phily,minnesota ja luis

Äänestä

näitä 3 lähemmäs 2 ketoimella pelaa ei jaksa pistää faktaa ylös varmaa löyät itekki.

Äänestä

k timonen on hurjas virrees!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


liskolate kirjoitti:

Tänne vihjeitä illan nhl kierrokselle! Itse ajattelin pelata buffalon moneyline voittoa kertoimella 2,15 ja minnesota matsiin under 5.5 (perustelut toisessa keskustelussa).

Muita ehdotuksia yölle? Vihjeitä myös NBA:sta olisi kiva saada.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu