Monilla tuntemillani perussuomalaisilla on hakaristitatuointeja.
Aggressiivvista ja epäsosiaalista porukkaa, joka viihtyy vain omissa porukoissaan.
Aggressiivvista ja epäsosiaalista porukkaa, joka viihtyy vain omissa porukoissaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jotain pahaa? Ikivanha onnea tuottava symbolihan se on.
Omituista, minkälaisten henkilöiden kanssa sinäkin liikut.
Eihän tuo niiden kanssa sanonut liikkuvansa, sanoi tuntevansa.
Tunnen minäkin enkä liiku niiden kanssa, kun en halua leimautua ihmisille huutelevaksi persurasistiksi.
Osa niistä on ollut jopa ehdolla vaaleissa.
Tuloksetta, onneksi äänestäjillä on sen verran arvostelukykyä, että haistattavat pitkät natseille.
Niitä on tällä palstalla vain muutama, mutta sitäkin aktiivisempia.
"Tunnen minäkin enkä liiku niiden kanssa, kun en halua leimautua ihmisille huutelevaksi persurasistiksi. Osa niistä on ollut jopa ehdolla vaaleissa."
Vaikka oletkin söpösti pihalla oleva pikku shemaghtapaus, niin tiedän miltä sinusta tuntuu. Täysipäisenä en haluaisi leimautua kumpaankaan äärilaitaan - mutta en myöskään näihin Ankanpojista ja Nyökyttelijöistä löytyviin Euroopan kasvohoito-/kastiprojektin toteuttajiin, jotka nyt valta-asemasta käsin valvovat kiehtovan näköisen oksansahauksen edistymistä.
"Järkevinä pidettyjen ihmisten" nimeäminenkään ei auta, kyseessä kun taitaa kuitenkin olla yhtä henkilöä isompi, EU-tasolla päätetty agenda. Tuloksiin voi onneksi vielä toistaiseksi tutustua sensuroimattomissa lähteissä ympäri Eurooppaa ja nettiä.