Kiihoittaako teitä muita, jos satutte näkemään jonkun suutelemassa toista ihmistä?
mies/nainen, nainen/nainen, mies/mies
Minua naisena kiihottaa ihan suunnattomasti kun joskus näen muutaman miespuolisen kaverini (siis ihan heteromiehiä kaikki) suutelevan keskenään.
Kiihottaako
katsella...
3
1889
Vastaukset
- attä
heteromiehet suutelevat...
- sama täällä
joskus kännissä heterokaverini (miehet) pussailevat ja onhan se aika kiihottavaa.. :P tykkään! ja siis eihän se kenestäkään homoa tee jos pussaa :)
- kiihottaa..
kun tytöt pussaavat toisiaan märillä huulilla, niin että lotina käy....siis pussavat häpyhuulilla toisiaan...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651606
- 104931
- 75753
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17618ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;188428- 26419