Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tuto-Kookoo 0-1

mites nyt suu pannaan "vihjaajat" Nii moni selitti tääl ettei kookool ole mahiksia poissaolojensa takia, peli 0-1 ja kookoo kaikenlisäksi vienyt erää, ansaittu maali! toivottavasti lisää tulee ja kuittaan hyvät rahat sinkkuan
12734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Olet oikeassa, tämän palstan vihjaus taso on täysin surkea ja luokaton!

Äänestä
  • mielestäni täällä on erittäin hyviä vihjaajia,kuten rekatut nimimerkit. muita ei hirveästi kannata peesailla

    Äänestä

  • Menehän ensin vaikka apukouluun opettelemaan kielioppia. Vihjaustaso on yhdyssana!!

    Äänestä

pelit on vasta alussa kohta hokki johtaa 5-1 ja kookoo on tasan toopt

Äänestä

lopulta Tuton voittoon lukemin 4 - 1!!!

Äänestä
  • sä höpiset tuto ja kookoo ovat kyllä tasan et sinäkään mistään tiedä

    Äänestä

Olisin teille vihjannut KooKoota tänään, mutta muut kiireet estivät tänne kirjoittelun. Olen Kouvolan suunnalta kotoisin ja seurannut usean KooKoon pelin tällä kaudella, voin sanoa että poissaoloja on liioiteltu, samat poissaolijat oli jo edellisessä pelissä SaPKoa vastaan ja voitto tuli, vaikka Sapko tietysti onkin paria luokkaa heikompi vastus kuin TuTo, mutta valmentaja Kolek ei ollut tyytyväinen voitosta huolimatta, koska peliesitys oli kehno, mutta hyvän joukkueen tunnusmerkkihän onkin se, että huonollakin pelillä pelejä voitetaa.

On selvä että kun on kyseessä sarjan kaksi parasta joukkuetta, eli kärkiottelu, ja edellisetkin kohtaamiset ovat olleet tiukkoja, niin Tuton kertoimet, Veikkauksen 1,25:stä muiden bookkereiden 1,30-1,40 tasoon oli alikertoimisia, ei mitään
järkeä kerroinasettelussa, kun KooKoon kertoimet oli luokkaa 6,95 Veikkauksella ja useilla muillakin yliu 6,00, siis aivan järjetön kerroinasetelma, kun kyseessä on sentään kärkiottelu, itse pelasin tuohon Betfairilla X2 vaihtoehtoa, varovaisuussyistä.

Äänestä
  • hokki ja jokipojat 0-1 paskapää

    Äänestä

  • ovat kirjoitti:

    hokki ja jokipojat 0-1 paskapää

    ovat 0.1 0.1 molemmat

    Äänestä

pelattu ja molemissa peleissä vasta vasta 1 maali

Äänestä
  • haistakaa paska kaikki kookoota pelanneet..:)

    Äänestä

  • Mitäs pojat jos vain katsoisitte ne ottelut ensin loppuun, sitten tulette tänne jälkiviisastelemaan. ;-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Julle.-einari kirjoitti:

mites nyt suu pannaan "vihjaajat" Nii moni selitti tääl ettei kookool ole mahiksia poissaolojensa takia, peli 0-1 ja kookoo kaikenlisäksi vienyt erää, ansaittu maali! toivottavasti lisää tulee ja kuittaan hyvät rahat sinkkuan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu