Katsoitteko lehtikuvia

Kun Vanhanen kätteli Arnoldia eli iso arskaa niin arska oli kuin pikku poika ja katseli puolimetriä ylöspäin ja vielä aran näköisenä meidän Pääministeriämme.
Hyvä Matti näytit miten isonkin maan kuuluisuudet kunnioittaa pienen maan HYVÄÄ Pääministeriä..
282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vanhanen puhuu englantia, kuin hänellä olisi kuuma uuniperuna suussaan.

Äänestä
  • Kun asiat eivät tule sen paremmin hoidettua, vaikka osaisi kuinka hyvin enklantia.
    Ei amerikkalaisetkaan täällä käydessään suomea puhu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heikki. kirjoitti:

Kun Vanhanen kätteli Arnoldia eli iso arskaa niin arska oli kuin pikku poika ja katseli puolimetriä ylöspäin ja vielä aran näköisenä meidän Pääministeriämme.
Hyvä Matti näytit miten isonkin maan kuuluisuudet kunnioittaa pienen maan HYVÄÄ Pääministeriä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu