Joo elikkä olis kiinnotus tuollaseen jälki AUK.Haluisin korvata tuon kun palvelin B-Miehenä,kaduttaa koska olen todella Isänmaallinen mies.Ja miinus puolena tuohon Jälki AUK on tuo Rikosrekisteri(Rattijuopumus).Elikkä mahtaakohan olla mahdollisuuksia päästä? Ja sellainen vielä että suoritin tuon asepalveluksen Hyrylässä 1/06 että onko missään (Missä?) enään mahdollisuuksia suorittaa tuota BUK AUK?Jos jollain on tietoa/kokemusta samaisesta "Kohtalosta" niin ilmoitelkaa ihmeessä.Kiinnostus olisi todella kova.Kiitos..
jälki AUK vaikka rikorekisteriä?!:o
Zoemfg
1
986
Vastaukset
- isänmaallinen..
Jos kerta olet niin isänmaallinen niin miksi ihmeessä et sitten käyttäydy sen mukaisesti vaan haluat mennä kuluttumaan valtion varoja homojen paratiisiin?
Isänmaan todellisena ystävänä kouluttaisit itseäsi tuonkin aikaa tai tekisit töitä.
Mutta mikäli yhteiselo poikien kanssa tosiaan sinua niin paljon kiinnostaa, niin katsopa vaikka www.mil.fi ja sieltä yhteystiedot. Sen jälkeen puhelin käteen ja soittelemaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään20818055Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903845Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu392145Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2831562Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711533Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661456Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1221385Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1341376Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141334- 811121