Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pariskuntia Tallinnaan viikolla 8?

Sattuuko pariskuntia menossa Tallinnaan viikolla 8? Menemme pariksi yötä hotelli Viruun.
Ottakaa yhteyttä niin kehitellään jotain.
3494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moi. Me voisimme lähteä seuraksi poreammeeseen ja muutenkin pitämään hauskaa.Olemme pariskunta ja olemme etsineet myös seuraa hotellimatkalle.

Äänestä
  • Kirjoitellaan siellä lisää.

    Äänestä

  • mekaks42 kirjoitti:

    Kirjoitellaan siellä lisää.

    [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tallinnan reissaajat kirjoitti:

Sattuuko pariskuntia menossa Tallinnaan viikolla 8? Menemme pariksi yötä hotelli Viruun.
Ottakaa yhteyttä niin kehitellään jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu