Hese juttu nyt on? Olen ollut pitemmällä reissulla ja palasin tänne lueskelemaan näitä kirjoituksia sieltä täältä. En jaksanut kaikkia rimpsuja, mutta toi Hesen katoaminen on mysteeri.
Paras skrivaaja ja asiallisin. Jos se on lähtenyt vetään niin silloin lähden minäkin.
Ari on kuitenkin aina paras laulaja ja aina mun number one.
Keikkoja odotellessa bye,bye.
Paras skrivaaja ja asiallisin. Jos se on lähtenyt vetään niin silloin lähden minäkin.
Ari on kuitenkin aina paras laulaja ja aina mun number one.
Keikkoja odotellessa bye,bye.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tässä yritetään nyt setviä, mut ei taida vastausta löytyä!
jossain vaiheessa lähtenyt. Eihän se ollut kun kassaa keräämässä, et pääsee taas kunnolla elämään elämäänsä.
Tsemppiä Heselle jos satut kuitenkin lukemaan näitä viestejä.
myös AK.fi-foorumilla. Hän olisi erittäin toivottu siellä eikä takuuvarmasti saisi bannia mielipiteen takia.
banneja saanut. Se on nyt vaan lähtenyt tosiaan elämään sitä omaa elämäänsä. Näin mä ainakin haluaisin uskoa.
Toivon, että tulis jokupäivä takas.
saa nyt jäädä tää foorumi rauhaan. Hesen kommentteja oli ilo lukea. Nyt tuntuu että tänne kirjoittelee vaan jotkut idiootti-pervot. Täytyy tulla kevväämmällä katteleen josko pidot ois parantuneet!
Jos täältä porukka häipyy ja palsta kuivuu kasaan. Siihenhän ne osaltaan pyrkii.
juttua piisaa kun siihen löytyy oikeesti juurta. ootellaan nyt rauhassa tota uutta matskua ja keikkoja.
mun mielestäkin tän palstan paras kirjottaja ja ei tää oo entisensä. Silti ihmettelen miks se jutustelu sujui ihan hyvin ennen Hesen tuloa tänne? Mikä ihme on muuttunut?
Provot on tietty tullut kehiin, mutta miks niistä pitää välittää?
vois päästää meitä piinasta ja kertoo mitä oikeesti tapahtu, et me päästäis eteenpäin...pliis
asti mutta silloin oli selvempää, että niiden takana oli toisten idolsfinalistien fanit. Pahinta virtuaaliflaidista käytiin Annan ja Kriden fanien kanssa. Todennäköisesti nytkin suurin osa noista on provoajista/dissaajista on samaa porukkaa ja ne on juuttuneet tänne, kuin omissa idoleissa ei tunnu riittävän jutun juurta. Niillä tuntuu olevan kauhea huoli ja hätä Ari menestymisestä. Ihmettelen tätäkin provoaaltoa, vaikka Ari on lomalla eikä edes keikkoja. Ehkä toi uuden materiaalin esittely on saanut provon vittuuntumaan uudestaan.
On se jännä, että Ari on saa porukat vieläkin niin sekaisin, sekä hyvällä että varsinkin pahalla tavalla. Kelatkaa nyt tota "Anita Halosen" tämäniltaista avausta ja muita saman "ämmän" aivovuotoja.
Mä olen kanssa välillä pitänyt breikkii palstalta, mutta tosiaan niinkuin joku tossa ylempänä sanoi, sehän olis ikään kuin antais periksi noille provoajille ja myöntäisi häviönsä sairaille, typerille ääliöille. No way, jatketaan vain harjoituksia vaikka ilman Heseä.