apua! mikä on fritsu ja miten se tehää??;oo jotenki tiiän mut voisko joku vähän tarkentaa? kiitos.
fritsu?
nainen19
3
1402
Vastaukset
- nimetön_1
se on mustelman tapainen jälki joka tehdään imemällä tai puremaala toiselle
- lizbeht
Fritsut ovat todella rumia. Mulla oli fritsu viimeksi kun olin 13. Nyt oon 21.
Ei kannata tehä fritsuja tai antaa
kenenkään tehdä niitä.
Tosi rumia yök!- hff,
Joskus hävetti toosi paljon kun innostuttiin jätkän kanssa toistemme kauloja syömään.. Jäljet oli _hirveät_. Kivaahan niiden tekeminen on, mutta ei enää koskaan ikinä näkyvälle paikalle. Kammoan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651576
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16605ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40537Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45488Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;186425- 26419