mariel on ykkönen

iltalehdessä, mtv3:lla ja iltasanomissa
tämän paikan äänestäjät ei päätä voittoa
2350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

... on sellainen äkkikaunis. Mutta kun tarkastelee lähempää niin ei sittenkään sytytä. Jotenki luonnollisuus on kovin kaukana kasvoista. En tiedä onko liikaa meikkiä vai mikä... Ja nenä on taas edellisen vuoden missimme tapaan iso, eikä ollenkaan siro. On enemmänkin sellainen suloinen tyttö kuin oikea kaunotar. Toivottavasti tuomaristokin sen huomaisi. Hänestä tulee mieleen ensivilkaisulta teini.

Äänestä
  • Nätti tyttö on todella, mutta juuri enemmänkin suloinen ja söpö, kuin kaunis. Kropassa saisi olla enemmän muotoa, mutta eipä voi ainakaan syyttää lihav/jenkkakahvaiseksi, hyvä niin!

    Harmi vain että todella teinix-tyttö, vaikuttaa aika bimbolta(olen tavannut muutamia kertoja). Sääli, koska on kuitenkin kovin nätti. Toi 'baaritappelu' todisti kyllä kaiken. Voin oikein kuvitella kun teinitytöt repii toisten tukkaa ja kiljuu Umbrellan tahtiin tanssilattialla:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mariel fan kirjoitti:

iltalehdessä, mtv3:lla ja iltasanomissa
tämän paikan äänestäjät ei päätä voittoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu