kävin vetoja laittamassa r-kioskilla ja ihmettelin kun takana jonottaneet ihmiset hymyilivät ja katsoivat vielä ikkunasta perään. en miettinyt tilannetta sen enempää kun kotona vasta huomasin että vaaleissa college-housuissa oli mieletön jarruraita takana. ilmeisesti oli niitti tullut matkalla pöksyyn. että tällästä taas. seuraavaksi laitan sadehousut jalkaan ennen kun lähden mihinkään.
r-kiskalla tänään
h.moilanen
4396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kävimme parin forssalaisen kanssa Raumalla ja aika monella oli paskaa housuissa.Haju sen mukainen. Älä välitä, varmaan joku mahatauti liikkellä tai porukat olivat juuri muuttaneet Nokialta.
Oletko se Ärrä-heppu joka kävi syvärauman R-kioskilla pieraisemassa tässä taannoin mojovan paukun. Myyjäkin oli ihan kauhuissaan ja kioski haisi ainakin vartin sen jälkeen mädille kananmunille.
Sinähän olet kuitenkin urheilumiehiä, joten saanko sinusta kävelyseuraa mahdollisesti, ja ehkä jotain muutakin jatkossa :).
Taidat jäädä tällä kertaa lehdille soittelemaan elikkä suomeks nuolemaan näppejäs, ei oikein nappaa.