Eli tänään maikkarilla siinä n. klo 18 tulee ulos Tapsan mainos. Muistakaahan katsoa! :)
Tapsan kiertuemainos
9
582
Vastaukset
- Gilla*
Näkikö jo tuon mainoksen ? Minä katselin Maikkaria siinä vähän klo.18.00 jälkeen, mutta sitä ei silloin ainakaan tullut.
Tuli kello 19.25 vähän ennen sääennusteen alkua. Oli hieno mainos tehty, Hartwall Areenan konsertti mainos.
- Joku vaan
uralin kirjoitti:
Tuli kello 19.25 vähän ennen sääennusteen alkua. Oli hieno mainos tehty, Hartwall Areenan konsertti mainos.
Harmi kun en nähnyt sitä. Katselin kyllä MTV3:n Seiskauutiset, mutta vaihdoin sitten kanavaa kun alkoi Talousuutiset ja sää. Noh, jospa se mainos tulisi vaikka huomenna samoihin aikoihin.
- OK.
Ilmeisesti näkyy vaan Uudenmaan-näkyvyysalueella tuo mainos.
- Poppana1
Tuolla Tapanin kotisivujen aloitussivulla
pyörii ilmeisesti se sama mainos mikä televisiossakin. Komea mainos kieltämättä ! - sippelkas
pitää vielä kallista tv-lupaa maksaa, ja vastineeksi saa nähdä tollasta paskaa!!
- hihhii!
"Sippelkas" on sitten niin lutunen kiihtyneenä ;)
- Suppelkas
hihhii! kirjoitti:
"Sippelkas" on sitten niin lutunen kiihtyneenä ;)
Minä maksan TV-lupamaksun vasta sitten kun minulle KIRJALLISESTI luvataan, että TupsuTapsa Kanzaa ei näytetä televisiossa.
Suppelkas kirjoitti:
Minä maksan TV-lupamaksun vasta sitten kun minulle KIRJALLISESTI luvataan, että TupsuTapsa Kanzaa ei näytetä televisiossa.
Tiesitkö, että sä oot sitten rikollinen, kun katselet telkkaria ilman, että olet maksanut televisiolupaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 584628
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1584229- 673862
- 1253820
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans473648Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793478- 983031
- 542885
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p152420