kapitalisti...

kommentteja... mutta näin on!
3261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokoomuksen harjoittama politiikka on kapitalismia pahimmillaan!!
Siinä piratismit sun muut "vakavat rikokset" kalpenevat rinnalla.

SMASH CAPITALISM!!!

Äänestä
  • Nähdä eduskunnan touhukas juoksupoika, ja hänen takatukkainen ystävänsä. sekä heidän sumopainia harjoittava pomonsa - ja sitten kuolla...koska kokoomus on vajonnut kylärakkipuolueeksi.

    Äänestä

  • "Kokoomuksen harjoittama politiikka on kapitalismia pahimmillaan"
    Mitä tarkoitat kapitalismilla?
    Osaatko määritellä sen, vai oletko vain jostakin kuullut hienolta kuulostavan sana, jota voi toistella ymmärtämättä sen merkitystä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PIRATISMI ON KAPITALISMIA! kirjoitti:

kommentteja... mutta näin on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu