haluaisin saada jostain halvan leikkuun ja jotain pientä hiuslisäkettä, mihin kannattaisi suunnistaa, kun on pieni buljetti? Tottakai haluan olla tyytyväinen tulokseen... Millaistahan työtä porin ammattiopiston opiskelijat saa hiuksiin aikaiseksi? Kiitoksia :)
porin parturiliikkeistä
opiskelija...
2484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ammattiopiston palvelut VOIVAT olla ihan hyviä ja suht edullisiakin. Itse en kyllä anna muiden kuin osaavan kampaajan koskea hiuksiini, maksoi mitä maksoi. Etenkin tuossa "hiuslisäke"asiassa neuvoisin kyllä kääntymään jonkun kokeneen puoleen. En kyllä tiedä millaista "lisäkettä" tarkoitat.
Heippa! opiskelen itse ammattiopistossa ja voin kertoa että siellä kyllä osataan hommat!!! monilla ihmisillä on omanlainen mieli kuva koulun parturi-kampaamosta.. tämän kevään siellä on yksi 3vuoden eli päättävä luokka ja kaksi 1vuoden luokkia tekemässä asiakaspalvelua. siellä voi käydä kysymässä hintoja ja aikaa tai vaikka soittaa..ja saa esittää toiveen että haluaa 3vuoden opiskelijalle ajan. Opettajat katsovat opiskelian kanssa mitä tehdään ja asiakasta ei päästetä lähtemään ennen kuin opettaja on työn tarkastanut. mene ihmeessä käymään..halvemmaksi tulee =)