rinnoissa ei muutoksia...

Apua! Olen raskaana rv 6, mutta rinnat on ihan pehmeät, normaalit, ainoastaan alussa niitä välillä jomotteli. Eli ei ole arat, eikä kasvaneet? Onko selvä KM-tapaus? Onko kokemuksia?
3401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älähän murehdi. Noi jutut on tosi yksilöllisiä.

Äänestä

raskaus kun on jokaisella ihan erillainen =) luulen että ne jossain vaiheessa turpoaa kunnolla! onhan tässä viel aikaa..

Äänestä

Minulla ei ole vieläkään rinnoissa yhtään mitään muutoksia ja puolimatkassa jo mennään. Eli odottelehan rauhassa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


raskaus alussa kirjoitti:

Apua! Olen raskaana rv 6, mutta rinnat on ihan pehmeät, normaalit, ainoastaan alussa niitä välillä jomotteli. Eli ei ole arat, eikä kasvaneet? Onko selvä KM-tapaus? Onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu