Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pehmopornoo

Törmäsin baarissä yhteen tyyppiin joka kehuskeli tehneensä pehmoporno sivun.
Kävin kattomassa ja ihan OK pehmopornoo tuo näytti olevan.
http://www.hunajapupu.com/

Yli 700 kuvaa näyttäisi jo olevan ja lisää kuulemma hemmon mukaan tulee.
31126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Just sellaset sivut mitä oon ettiny. KIITOS TÄSTÄ LINKISTÄ!

Äänestä

Ettei vaan olisi oma onneton yritys saada työttömyyskorvauksen päälle vähän ylimääräistä. No netti on pornoa tulvillaan, joten tuskinpa tuosta mitään tulee..

Äänestä
  • Mitenköhän tuollaisella sivustolla tienataan ylimääräistä työttömyyskorvauksen päälle kun ei edes minkäänlaisia mainoksia ole koko sivustolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MunNimimerkki kirjoitti:

Törmäsin baarissä yhteen tyyppiin joka kehuskeli tehneensä pehmoporno sivun.
Kävin kattomassa ja ihan OK pehmopornoo tuo näytti olevan.
http://www.hunajapupu.com/

Yli 700 kuvaa näyttäisi jo olevan ja lisää kuulemma hemmon mukaan tulee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu