Olen juuri eronnut siis vieläa sumuserosssa oleva nainen. Tapasin juuri ihanan Härkä miehen En tiedä kun sanotaan ettei vaaka-härkä yhdistelmä toimi Toimiiko kenenkään mielestä??????
härkä M ja Vaaka N
like a lady
91918
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä toimii.
yhdessä neljä vuotta..kivaa kinastelua, upeaa seksiä;D
Kyllä toimii erinomaisesti,mutta vaaka joutuu
joustamaan koko ajan,härät periksiantamattomia
ja itsepäisiä.
Härkänä minun on voitava luottaa täysin, jottei minusta tule pelottavan mustasukkaista. VaakaNaisen kanssa näin on käynyt.
Luottamusta siksi, koska flirttaileva? VaakaN ja toiset siinä ympärillä hyörivät miehet saa härän teroittamaan sarviaan.... ja jälki on sen mukaista.
Luottamusta hakee tämäkin vaaka. Niin ja oikeaa ihmissuhdetta. Minulla kuun merkkini skorpionissa joten sitä tulisuutta löytyy myös tässä vaakanaisessa.
aurinko vaa`assa
kuu skorpionissa
merkurius neitsyessä
veenus skorpionissa
mars vaa`assa
toimisi
Kyllä toimii on toiminut jo kohta 28 vuotta
Ikävä omasta kokemuksesta voin sanoa että ei toiminut...isäntä jäi kiinni pettämisestä ja nyt täällä pakataan laukkuja ja itketään....eli meillä se ei toiminut..toivottavasti sinulla elämässä parempi onni...härkä miehen kanssa..
Hyvin, suorastaan loistavasti, on toiminut jo reilun vuoden. Tosin emme asu yhdessä, mikä saattaa vaikuttaa asiaan. Härkä ei ole helppo, mutta haasteet kiinnostavat ainakin tätä vaakanaista.. en minä mitään tossukkaa kovin pitkään jaksaisi katsoa. Rehellisyys on kuitenkin ehdoton edellytys, että homma toimii. Onnea vaan matkaan!