Olen juuri eronnut siis vieläa sumuserosssa oleva nainen. Tapasin juuri ihanan Härkä miehen En tiedä kun sanotaan ettei vaaka-härkä yhdistelmä toimi Toimiiko kenenkään mielestä??????
härkä M ja Vaaka N
9
1892
Vastaukset
- Kyllä toimii.
Kyllä toimii.
- vaakawoman
yhdessä neljä vuotta..kivaa kinastelua, upeaa seksiä;D
- Jos
Kyllä toimii erinomaisesti,mutta vaaka joutuu
joustamaan koko ajan,härät periksiantamattomia
ja itsepäisiä. - sonninpoika
Härkänä minun on voitava luottaa täysin, jottei minusta tule pelottavan mustasukkaista. VaakaNaisen kanssa näin on käynyt.
Luottamusta siksi, koska flirttaileva? VaakaN ja toiset siinä ympärillä hyörivät miehet saa härän teroittamaan sarviaan.... ja jälki on sen mukaista.- like a lady
Luottamusta hakee tämäkin vaaka. Niin ja oikeaa ihmissuhdetta. Minulla kuun merkkini skorpionissa joten sitä tulisuutta löytyy myös tässä vaakanaisessa.
aurinko vaa`assa
kuu skorpionissa
merkurius neitsyessä
veenus skorpionissa
mars vaa`assa
- Nimetön
toimisi
- anupe
Kyllä toimii on toiminut jo kohta 28 vuotta
- pettynyt..
Ikävä omasta kokemuksesta voin sanoa että ei toiminut...isäntä jäi kiinni pettämisestä ja nyt täällä pakataan laukkuja ja itketään....eli meillä se ei toiminut..toivottavasti sinulla elämässä parempi onni...härkä miehen kanssa..
- qzq
Hyvin, suorastaan loistavasti, on toiminut jo reilun vuoden. Tosin emme asu yhdessä, mikä saattaa vaikuttaa asiaan. Härkä ei ole helppo, mutta haasteet kiinnostavat ainakin tätä vaakanaista.. en minä mitään tossukkaa kovin pitkään jaksaisi katsoa. Rehellisyys on kuitenkin ehdoton edellytys, että homma toimii. Onnea vaan matkaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424320
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1384079- 643736
- 893576
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333547Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe653351- 862921
- 542835
- 252636
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142344