Hiihtolomarahaa...

eräs äiti

Kummalla kirppiksellä myynti sujuu paremmin; Kasurilan Wilhelmiinassa vai Asematien Matildassa?

Kummassa on halvempi vuokra?

Kokemuksia City-Pörssissä myynnistä?

Kiitos!

5

698

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • maalta!"#¤%

      Asematiellä on huonoa palvelua -> yrittäjä juuri vaihtunut. Wilhelmiina miellyttävämpi ja siellä käy varmaankin enemmän porukkaa.

      • ...

        Milläs tavalla sua sitten pitäisi palvella?? Ei luulisi myyminen tai ostaminen paljon vaivaa tuottavan.


      • edelline vastaaja
        ... kirjoitti:

        Milläs tavalla sua sitten pitäisi palvella?? Ei luulisi myyminen tai ostaminen paljon vaivaa tuottavan.

        Juu en mä varsinaisa palvelua kaipaakaan, sehän on itsepalvelu kirppis. Mut en mä sinne toiseta kertaa eksy kun se myyjä on töykee asiakkailleen, ei vain minulle. Tätä kuultu muiltakin. Ilmeisesti nuori ja kokematon yrittäjä. Ei ymmärrä asiakasta -> asiakashan on aina oikeassa ;)


    • kerrassaa

      On siel kyl töykeä myyjätär. Ei edes tervehdi kun kirppikselle menee. Lukee vain kirjaa ja ryystää kahvia. Todella erikoista käytöstä. huomaa kyllä, että on vielä nuori ja kokematon.

    • Anonyymi

      Noh, samanlaisia molemmat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      201
      3359
    2. 97
      1505
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      262
      1168
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      130
      1158
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      87
      1003
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      99
      888
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      113
      722
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      56
      715
    9. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      108
      688
    10. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      39
      617
    Aihe