AUDI coupe quattro 2.3E -90

Hei, kertokaapa mistä saa selville moniko venttiilinen kone tällaisessa mallissa on? Selviääkö se koneen tehosta?

Kiitos.
1518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

10v-moottorin teho on käsittääkseni katilla varustettuna aika lähelle 98kw/133hv. Ilmoituksissa voi yllättäviä heittoja kuitenkin olla, että kannattaa ihan kysymällä varmistua asioista ennen kuin radikaaleja päätöksiä tekee..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teppo kirjoitti:

Hei, kertokaapa mistä saa selville moniko venttiilinen kone tällaisessa mallissa on? Selviääkö se koneen tehosta?

Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu