Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mitä sanotte

en ole vielä jättänyt sisään

tps yli maalilla (ässät vieraissa)
feyenoord (selvästi twenteä parempi)
frölunda (färjellä loukkaantumissuma)

kerroin 10,04
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ruotsi on niin ympäripyöreätä kiekkoa että olen veikkauksen Ruotsista jättänyt kokonaan Frölunda vierailee joten aika ?
Feyenoordin vuosi on alkanut kyllä päin vittua kun taas Twentellä menee aika lujaa kotietu on aina merkki kohteelle jättäisin pois tämänkin pelin tasapeli vaara!!
Patasydän ei kyllä enää tällä kaudella syki Suhonen myymässä kaikki pelaajat ja katsoo ensi vuotta jo alkaa rakentamaan ensi kauden joukkuetta jo putoamiskaudelle mutta kerroin on niin paska ja Ässien peli Lukkoa vastaan oli erittäin viihdyttävää kiekkoa tietenkin paikallislataus toi intoa mutta ei Ässiäkään kannata liikaa aliarvioida

Äänestä
  • feyenoord nousisi voitolla sarjan kakkoseksi kolmen pisteen päähän ykkösestä, kotisaldo on myös murhaava:

    7    1    1    22    -    3    22    
    tps tappelee vielä paremmista sijoista ja ässät tosiaan rakentelee uutta pohjaa, eli tps kyllä vie

    färjekin on päästänyt kahdessa edellisessä pelissään yht. 13 maalia!

    hyvä rivi toi on, ei mikään ole satavarmaa

    Äänestä

  • mistä puhuu kirjoitti:

    feyenoord nousisi voitolla sarjan kakkoseksi kolmen pisteen päähän ykkösestä, kotisaldo on myös murhaava:

    7    1    1    22    -    3    22    
    tps tappelee vielä paremmista sijoista ja ässät tosiaan rakentelee uutta pohjaa, eli tps kyllä vie

    färjekin on päästänyt kahdessa edellisessä pelissään yht. 13 maalia!

    hyvä rivi toi on, ei mikään ole satavarmaa

    Laitoin noi ja lisäksi vielä Ghana - Namibia 1,05 -
    7,30 - 21,00 elikkä kohde 96 ghana vie...

    ois kysymys että ku on tepsille ''yli maalilla'' niin tarkoittaako se että ero on väh. 2 maalia?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rivistä kirjoitti:

en ole vielä jättänyt sisään

tps yli maalilla (ässät vieraissa)
feyenoord (selvästi twenteä parempi)
frölunda (färjellä loukkaantumissuma)

kerroin 10,04

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu