Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

takuuvarma lunastus!

10 000 riviä kiinni 10tason kenoon kestona niin ei ei tarvitse edes mennä kiparille joka päivä noutamaan voittoja.
2487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihme että suntapainen fiksu kaveri ihan ite on keksinyt noin hyvän tavan sijoittaa.

PS. mee nyt vässykkä ensin töihin ja säästä pari vuotta että edes kerran pääset tekeen tuon oikeasti.

Äänestä
  • Jooh eipä tainnu hömpän mielee juolahtaa että OP on säälittävä trolli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdfadfasdffafa kirjoitti:

10 000 riviä kiinni 10tason kenoon kestona niin ei ei tarvitse edes mennä kiparille joka päivä noutamaan voittoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu