Maailma tarvitsee esikuvia.

Onneksi meillä on olemassa V,I,O. Esikuva vailla vertaa. "Muna ole vaatimato" sanois V,I,O siihen..
2151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Totta. VIO on täällä palstalla kuin Mersu liikenteessä.

Äänestä

Ei sen sian kirjoituksista saa ketään mitään selvää ja ei sillä aparilla ole edes ikinä mitään asiaa, kunhan kirjoittelee huvikseen jotain sontaa. Sais häipyy koko mongoloidi pois täältä kauas ja vähän äkkiä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tosi on.. kirjoitti:

Onneksi meillä on olemassa V,I,O. Esikuva vailla vertaa. "Muna ole vaatimato" sanois V,I,O siihen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu