Kun täällä on näköjään tapana pistää sukuelinten koko miehen mitaksi, niin kysynkin naisilta: Hyvä kroppanen nuori mies, jolla kalu ei ole kuin tasan 14 pitkä ja 4 paksu mut vikkelämmät kädet kuin pianistilla, ni onko se todella vaikeaa harrastaa seksiä sellaisen kaverin kanssa?
Naiset attention
kymysys
51633
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
No edelleen suuriosa naisista sanonut, että 18/5cm peniksellä pääästään vasta alkuun.. Mutta uskoisinpa, että sivistyneet, fiksut, kauniit, tasokkaat naiset pitävät ihan tavallisesta peniksestä. Eri asia läskit Yh:t epätoivoiset kieroutuneet munahaukat, saavat turvan isosta peniksestä.
14cm penis on liian pieni, siinä ei auta vikkelät kädet eikä mikään.
En mitä luultavimmin ole tarkoittamallasi tavalla tasokas, enkä myöskään kaunis, mutta kohtuullisen sivistyneenä ja fiksuna pidän itseäni. Olen läski. En ole yh, epätoivoinen, kieroutunut enkä munahaukka. Minulle tuo aloittajan ihan normaali penis olisi aivan kelvollinen (tämä kelvollinen-sana siksi, kun sen kelpaamista kerran epäillään ja udellaan). Vikkelät ja näppärät kädet on aina plussaa ;). Ja joillekin naisille tosiaan merkitsee hyvinkin paljon se, millaisessa miehessä se penis on kiinni! Jos pelkkä pelkkä penis riittää, niin miksi vaivautua etsimään miestä, suristelee vain sauvalla itsensä autuaaksi. Niissä on vara valita, voi kaupan hyllystä käydä valitsemassa sopivan pituisen ja paksuisen..
On se kuitenkin isompi kun minun oma.
Nainen puhuu asiaa!