levyn myynnistä

ninde87

9

722

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • IIN59<3

      Se rittää kuitenki mulle et Antti on kuitenki menestyny okoosti, koska sitä levyä on kuitenkin mainotettu, joten jos se menestyi huonosti, niin sitä ei mainostettais!!!
      Mieti omassa päässäs juttuja, äläkä aina usko lehtiä!

    • kysymys???

      Oletko saanut Antilta pakit, vai miksi vihaat sitä? Hanki hyvä ihminen itsellesi jokin positiivinen harrastus. Selvitä vaikka ensiksi mitä positiivinen tarkoittaa;)

      • ninde87

        Just sen harrastuksen takia vihaanki, sillä meillä oli yhteinen harrastus tässä vuosi sitten.


      • ninde87
        ninde87 kirjoitti:

        Just sen harrastuksen takia vihaanki, sillä meillä oli yhteinen harrastus tässä vuosi sitten.

        mut häippäs vaan niin jäi kesken


      • JARETC.....
        ninde87 kirjoitti:

        mut häippäs vaan niin jäi kesken

        Ota uusiksi. Antti on aina kesytettävissä ja valmis mihin tahansa.

        T: Jaretc


    • KKKKKKKKKKkjkhuhu

      Onhan se harmillista, jos pitää paikkansa. Mut useinhan myyntiluvut ensimmäisen levyn jälkeen lähtee laskuun... Eikä mitkään noista luvuista nyt niin pieniä olekaan. Ja täytyy ottaa huomioon, että eihän Antilta viime vuonna edes ilmestynyt varsinaista levyä, vaan pelkästään kokoelmalevy ja sekin vasta loppuvuodesta. Toivotaan, että ensi kerralla levyt myy enemmän ja jatketaan fanitusta!

    • on faktoja

      Näkeehän tuosta selvästi että uusi levy on aina myynyt puolet edellisestä. Ehkä Antin fanit on oppineet käyttämään tietokonetta ja warettaa musiikin netistä.

    • jgfjh

      Ninde, mee hyvä ihminen hoitoon ja eti itelles jotain tekemistä kun toisten ihmisten haukkuminen!!!!!ja lopeta tollanen...

    • tyttööööö

      Ninde, mee hyvä ihminen hoitoon ja olpeta muitten haukkuminen ja mollaaminen!!!!Antissa ei oo mitään vikaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      94
      3146
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      73
      2425
    3. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      60
      1424
    4. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      90
      1402
    5. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      184
      875
    6. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      309
      863
    7. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      12
      860
    8. Moottorisahalla kauppaan

      Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s
      Kajaani
      10
      787
    9. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      49
      785
    10. Rillimiljonäärin eroriidassa suuri käänne.

      Vaimo haluaa kokonaan yksinhuoltajuuden ja pitää entisen elintasonsa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      748
    Aihe