Mitä eroa näillä on

kumpi on parempi

3

761

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Korben Dallas

      > Mitä eroa on näillä?
      Vähän laaja kysymys, on vähän sama asia jos kysyisit mitkä Raamatun ja Koraanin erot. Suosittelen tekijöiden sivulta löytyvään materiaaliin tutustumista.

      > Kumpi on parempi?
      Se on parempi, joka soveltuu käyttöösi ja tarpeisiisi paremmin. Useammat ovat valinneet tuon prototypen. Tosin useita eri frameworkkejä voi käyttää myös samanaikaisesti.

      > Onko muita vastaavia?
      On ja todella paljon... yksi suositusta jQuery ja lisätietoa muista ja koko konseptista saat täältä http://en.wikipedia.org/wiki/Ajax_framework

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      This article is very helpful, I thank you very much for the owner of this blog https://185.186.246.29/

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      169
      4101
    2. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      113
      3561
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      248
      2997
    4. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      7
      1729
    5. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      164
      1365
    6. Kuvaa kaivattuasi

      Yhdellä kivalla yhdyssanalla. 🥹
      Ikävä
      76
      1265
    7. Huomasitko? Tämä "viinin läträys" hämmästytti Yökylässä

      Yökylässä-sarjassa Maria Veitola vieraili Christel ja Jori Roosbergin kotona. Tunnelma oli mukava ja puitteet hulppeat.
      Suomalaiset julkkikset
      31
      1151
    8. Lopetan Keskipohjanmaan tilaamisen

      Vasemmistolaisen ja kristinuskovastaisen pääkirjoituksen vuoksi. Suomen kouluissa on nykyisellään hyvä uskonnonopetus.
      Kokkola
      63
      951
    9. Jos saisit yhden

      Asian muuttaa kaivatussasi
      Ikävä
      88
      830
    10. Mitä vielä

      Toivot välillemme ?
      Ikävä
      64
      808
    Aihe