Date: Jan 26, 2008 7:39 PM
Subject: Hanoi Rocks drummer to be replaced
Body: Hanoi Rocks will end their working relationship with their current drummer Lacu.
Lacu will leave the band after Hanoi Rocks’ European tour, which will start from Stockholm, 14th of February and will finish at the Astoria Club, London 7th of March 2008. The change behind the drumkit will not affect the forthcoming Hanoi Rocks gigs or tours.
The new drummer will be announced soon
WTF, on se totta.
6
1285
Vastaukset
- popedlök
Lacu, timpe ja costello oli kaikki jossain vaiheessa Hanoissa. Ny kaikki on popedassa. Ei muutaku korvataan Pate Makkosella ja se yks turha jätkä Andyllä niin johan alkaa lyyti taas kirjottaa!
- iopasoiasoih
Ei oo kyl timpa ikinä ollu popedassa...
- Ymmärrän
Ei ihme, että Andykin alko huolestuun.
Oli nimittäin Costello aika kova kitaristi sen alko huomaan varmaan, muut ku ihmiset jotka kuulee hyvän soiton Andyn takaa. - kerta!
Ymmärrän kirjoitti:
Ei ihme, että Andykin alko huolestuun.
Oli nimittäin Costello aika kova kitaristi sen alko huomaan varmaan, muut ku ihmiset jotka kuulee hyvän soiton Andyn takaa.Eipä ollu eka kerta rockin historiassa, että kitaristi pistetään bändistä pihalle liian hyvältä kuulostavan soiton takia.
Andyä alkoi pelottaa ja vituttaa, kun kuuli ja näki miten fantastinen kitaristi Costello on ja näytti vielä hyvältä lavalta ja levynkansissa.
Sitä minä en oo koskaan oikein täysin ymmärtänyt, miksi niin loistava kitaristi kuin Costello viitsii soitella niin paskassa bändissä kuin Popeda. - jätti...
kerta! kirjoitti:
Eipä ollu eka kerta rockin historiassa, että kitaristi pistetään bändistä pihalle liian hyvältä kuulostavan soiton takia.
Andyä alkoi pelottaa ja vituttaa, kun kuuli ja näki miten fantastinen kitaristi Costello on ja näytti vielä hyvältä lavalta ja levynkansissa.
Sitä minä en oo koskaan oikein täysin ymmärtänyt, miksi niin loistava kitaristi kuin Costello viitsii soitella niin paskassa bändissä kuin Popeda.Itse bändin
- oikaisusta
jätti... kirjoitti:
Itse bändin
No selvishän sitten tuo asia. Kiitos oikaisusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3978553Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1702891- 131232
- 761008
- 64928
- 25916
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta61913- 55893
- 64852
Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss72822