Olisko kellään tietoa jostain sivuista, englantilaista tai jenkki nettisivustoa jossa olis postimyyntivaatteita xl-kokoisille??
Ajattelin vaan kun ks.maissa asuu paljon isokokoisisa naisia ja ne tuntuvat vielä monesti löytävänsä päälleen hyvännäköisiä ja trendikkäitä vaatteita.
Suomessa isoille ei myydä kuin perus mustaa t-paitaa ja tylsiä perusvaatteita. Olen kokoa 48.
Kiitos etukäteen jo kaikista vinkeistä!!
nettikauppa/englanti
Susannna80
1
1636
Vastaukset
- Lontoon_trendit
Hei, myyn Huuto.netin kautta Suomeen eri kokoisia naisten vaatteita. Koska kaikkein isoimpia ja aivan pienimpiä kokoja menee niin rajoitetusti, en ota niitä varastoon. Esimerkiksi myynnissä olevia suosittuja tunika-toppeja löytyy maahantuojilta paljon isompina, kuin itselläni on varastossa. Muistan nähneeni ainakin sinistä, sekä vihreän kirjavaa tunika-toppia kokoisellesi. Jos tuote kiinnostaa, voin kipaista maahantuojalta hakemassa. Yht.tiedot ja kuvat: www.myspace.com/virtual_shop
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541678- 131463
- 1741376
- 821363
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3011299- 181219
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98955Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61948Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33923- 347835