ja ruosteläiskiä
Ylistäkää Mazdaa ja sen
erinomaisuutta
5733
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...kumpaakaan, siis erinomaisuutta eikä läiskiä. Paha ylistää sitä mitä ei ole. Joskus, vielä 90-luvulla, oli laatu ja toimintavarmuus erinomaista, mutta vuosituhannen vaihtuessa ja keskinkertaisten ominaisuuksien parantuessa on laadullisesti siirrytty lähemmäs eurooppalaista tasoa. Ja ruostuuhan rauta, mutta siihenkin löytyy lääkkeet. Nykyään kuluttajan kontolla hoitaa asia.
Mutta onhan Mazda 6 tarjonnut joillekin paljon iloa. Testivoittajasta on löytynyt sittenkin heikkouksia, joiden avulla katkeruutta voi yrittää kääntää voitoksi pienen yksilön ahtaassa mielessä. Terapiaa sekin, toivottavasti siitä on ollut apua.
katso uusimmasta tekniikan maailmasta kuvat 2002 mallisen mazda kuutosen pohjasta ja konehuoneesta ja ihmettele laatua,on niin tasainen rusketus että.
Kirjoittaminen ja luetun ymmärtäminen, vaikeeta, on se, tosi vaikeeta...
eikö vain?
Tuohon tarvitaan vähintäin filosofian tohtorin oppiarvo moiseen lausuntoon.
Huvinsa kullakin.
voittanut. Mitä nyt yksi automalli yleensä voi voittaa. On MAZDA6, paina ruosteläpykkä mieleesi se IKUISESTI, niin kauan kuin täällä maata tallaat! MAZDA6...MAZDA6...MAZDA6. Muista MAZDA6!!!