Vihdoinkin lieksassa nähdään iso D, tuo tuhansien tunteitten tulkki.
Vaskiviikoille Danny
Danimies
10882
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ihan voin sanoa, ettei siinä vanhuksessa enää juuri mitään nähtävää ole. Vaskiviikot on aikansa elänyt, jos tuon kummempaa esiintyjää ei enää sinne saa.
viimeksi nähnyt?. Todennäköisesti et koskaan....tosi kova juttu!
ei voi olla totta ,no jääpähän taas kerran tulematta,kukahan oikein tekee valinnat vaskiviikon esiintyjistä?
todellinen kävijämäärä? siis oikeasti lippunsa ostanut? tätä lukua ei taida kukaan uskaltaa sanoa ääneen!
ps. on väärää tilastointia päiväsoittojen aikaan laskea kaikki kaupassa kävijät vaskiviikon kävijöihin!
Onhan tuo papparainen ennenkin ollut Lieksassa ja nähty täällä...Mennyttä maailmaa.
kasvattaminen ja toteuttamine juhlien esim. vaskiviikon siivellä on tuiki tarpeellinen liikeyrittäjien hyväksi. Yrittäjien liiketalous voi nousta suhteutettuna kävijämääriin, niinkin paljon, että sitten hiljaisemmatkin ajat voi turvallisesti ylittää ja samalla säilyttää muutama työpaikka, siinä sivussa.
Tämä mielestäni on niitä tärkeimpiä asioita, aina teemaviikkoja pidettäessä! Yrittäjien tehtäväksi jääkin kouluttautua palvelemaan asiakkaitaan, kaikissa tilanteissa ja kaikkia ihmisiä. Kouluttautumista ei saa lopettaa hetkeksikään, sillä hyvä palvelu kantautuu kolme kertaa, mutta huono palvelu kertautuukin jo kaksitoista kertaa. (tilasto tietoja).
jopa onkin upeeta hehehehehee.vitsi varmaankin,tullee kaiketi ilmaseks esiintymään kun ei oo muutakaan tekemistä
vaan raha on pantava kiertämään! Kiertävällä rahalla on se hyväpuoli, että vaihtaessaan aina osapuolta, eli omistajaansa, yhteiskunta ottaa siitä omansa, onko sillä väliä kuka niitä sitten kuluttaakaan. Tyhjään, paikallaan märehtivä raha on se kaikkein tuottamattomin raha, vaikka sitä olisi kuinka paljon.
naisille ja miehille kun d´voice tulee iso d:n mukana. Tietääkö kukaan muita esiintyjiä ketä olisi tulossa? Toivottavasti myös sellainen joka olisi vähän nuorempaan makuun..
vanhasta gubesta tykkää