Tyrkky-Maria

Enpä ole tyrkympää ihmistä tavannut kuin maria Kusenina. Kuka kehtais mennä pressan linnaan ilman henk.koht. kutsua? No, maria!
Kaikki mistä saa julkisuutta, sen Maria K kyllä osaa käyttää.
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kun demareilla on noin fiksu ihminen, kuin Maria Gusenina! Hänessä on ainesta vaikka puheenjohtajaksi,mutta Erkin kanssa kova kaksikko!
Siinä Heinäluoma Piia Viitasineen kalpenee, jo kun heistä puhutaan!

Äänestä
  • tuttu mafioso, tökerö käytöksinen, mitään ei tiedä ,mittään ei osaa, eikä hänestä ole mihinkään luottamus toimeen.

    Äänestä

julkaistut Guzeninan viimeisten vuosien aikana kirjoittamat yhteiskunnalliset kolumnit?
Yleensä täyttä asiaa ja hyvinvointivaltion puolustamista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Simblasim kirjoitti:

Enpä ole tyrkympää ihmistä tavannut kuin maria Kusenina. Kuka kehtais mennä pressan linnaan ilman henk.koht. kutsua? No, maria!
Kaikki mistä saa julkisuutta, sen Maria K kyllä osaa käyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu