probleemiako???

Sinä yrittäjä jolla on pulmia, anna minun ratkoa niitä, ratkon ongelmasi ja lasken paljonko arvoinen olin.

p.s En hallitse yritysjuridiikkaa enkä talousasioita
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kerrakseen, Kysymykseni: mihin ihmeeseen nämä kaikki fyffet tunkisin?

Äänestä
  • kassakaappiin! ja tämän ongelman selvitys maksoi 100e + alv ja pientilaus lisä 50e+alv.Tämän 150e alv0% arvoisen ongelman selvityksen saat referenssi työnä veloituksetta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yrittäjyys on elämää kirjoitti:

Sinä yrittäjä jolla on pulmia, anna minun ratkoa niitä, ratkon ongelmasi ja lasken paljonko arvoinen olin.

p.s En hallitse yritysjuridiikkaa enkä talousasioita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu