Illalla kun menin sänkyyn

nukkumaan, tuli mieleeni kaikki pahat asiat joita olen kokenut viime kuukausina. Oikea itsesääli olo!
Mutta niinhän se menee: Sitä saa mitä tilaa!
3628
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ruoskaa jolla antaisin rankaasua...

Äänestä

olekkin ikävää ajatella, että olisit voinut saada kaiken, mutta menit ja pilasit ja et saanutkaan yhtään mitään?

Äänestä
  • en ole mielestäni tehnyt mitään väärin?! Mutta ehkä olenkin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


++++++++ kirjoitti:

nukkumaan, tuli mieleeni kaikki pahat asiat joita olen kokenut viime kuukausina. Oikea itsesääli olo!
Mutta niinhän se menee: Sitä saa mitä tilaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu