ehkä

juezzz

Marko Siira hanoi rocksin riveihi!
Kenties mahdollista????

1

484

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ketjussa on mietitty aivan ...

      Voisikos Marko Siira olla hanoi rocksin uusi rumpali?
      Siira lähti pois Osmos cosmos yhtyeestä ja oli myös joittenkin tahojen osalta myös menossa popedaan...
      Lacu vei kuitenkin sen pestin, mutta onko Siira tyrkyllä nyt hanoin riveihin. Yhteydet siihen näitten bändien osalta olisi!

      Asennetta ja tyylikkyyttä tulis ainaski!

      Tämmöisenä kovana Osmo's Cosmos fanina suoraan sanottuna vähän "potuttaa", kun Siira jätti bändin. Kyllä se sen verran kova Rumpali on. Mutta saas nähdä meneekö Hanoihin. Siira kun sattuu soittamaan myös Twisted Silence nimisessä bändissä ja jos mies näkee siinä bändissä tulevaisuutensa niin voi olla ettei liity Hanoi Rocksiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      94
      3196
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      75
      2476
    3. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      62
      1444
    4. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      90
      1412
    5. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      14
      971
    6. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      184
      915
    7. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      313
      884
    8. Moottorisahalla kauppaan

      Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s
      Kajaani
      10
      837
    9. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      50
      814
    10. Rillimiljonäärin eroriidassa suuri käänne.

      Vaimo haluaa kokonaan yksinhuoltajuuden ja pitää entisen elintasonsa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      788
    Aihe