Kuvia: Daewoo Kalos

31275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Fucking

Äänestä

Kivan näkönen auto:) Missä hinnoissa?

Äänestä
  • ..jotain ..15.400 € ilmastoinnilla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Daewoo kirjoitti:

Muutama kuva Kalosista:

Ulkoa:
http://www.daewoo.co.uk/daewoo2002/purchase/configLarge/kalos_se.jpg

http://www.infomotori.com/foto/art_1872_3_Daewoo Kalos 03.JPG

http://www.infomotori.com/foto/art_1872_7_Daewoo Kalos 05.jpg

Sisältä:
http://www.infomotori.com/foto/art_1872_6_Daewoo Kalos 04.jpg


Ralliversio:
http://www.kanaaltwee.be/forum/printthread.php?threadid=2369&pagenumber=1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu