Alkaa lopullisesti hermot palaa hallitus nussii rahat ja me maksetaan lipuista ja fanikrääsästä.Varmaan aattelivat et fanit vaatii fyysisyytä sit tuli ustrnul joka on hyvä mun mielestä.Vitutaa vaan tää spedeily eikö johtoa kiinnosta ifk menestys 25v 2 mestaruutta,tulipahan vuodatettua kiitos
Hallitus
tiko123
5221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
jepp..ois se nastaa mennä kattoo taas joku Hifkin matsi < koska hifk.blues.jokerit ovat suosikkejani..mutta ottaa pannuun tää duo matikainen-tuohimaa joka esiintyy Julkisuudessa.Olen nimittäin myös hifk-fani < mutta välillä ottaa pannuun se että Julkisuudessa hifkiä käsitellään aivan väärin..
jos pelais kiekkoa niin Hifkissä 311 121-433 Tehopistettä 101 - 514 tehopistettä ja sitten maaleja 211 ja syöttöjä 412 ja 433 101-514 Tehopistettä ja ennätys 35 23-58 tehopistettä ja
21 21-42 tehopistettä ja sitten pelipaikkana oikea laitahyökkääjä.oikea puolustaja ja maalivahti 44 nollapeliä 12 torjuntaa..mutta Fanina ottaa pollaan tämä spedeily
lauantaina siskonmakkarakeittoa mummin kanssa 3242 5352-2429342 naapurin parvekkeella Tammisen Jussin kaa sylikkäin ihan ku kaks karvamatoa Heikki-tädin korvassa ja sit nhl:ssä ois kans kiva syödä mustikkakeittoa 53 290-025892452 soita heti!
Otsikossa lukee. Oikeastaan Pena kusi kaiken. Mies yritti loppuun saakka saada Petteri Nummelinia, mutta ei onnistunut. Lopulta hän käänsi suuntansa kohti Mäenpäätä, mutta tämä lähti ruotsiin, viimeinen vaihtoehto oli Grönholm, mutta häntäkään ei kiinnostanut HIFK.
Alkaa hermot menemään jo koko helvetin HIFK:hon
kukaan sinua pakota hallille tai olemaan fani! Uskokaa nyt helvetissä että Hifk ei muutu niinkauan kun jengi menee peleihin!