Psykiatrin jälkeen moneksi kuukaudeksi

Luulisi hänen vanhempansa tajuavan, että Britneyn pitäisi viedä pois koko jenkkilästä ja totta kai jättää sen paparazzin.

Britney tietenkin voi pistää vastaan, koska on tottunut, että paparazzit ovat melkein perseessä kiinni koko ajan, kun käy ulkona. Eli pois julkisuudesta, vaikka vasten tahtoa.
1204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pois sieltä hullunmyllystä, jonkin aikaa hiljaiseloa poissa julkisuudesta (ainakin omalta osaltaan), tämän tapahtumaketjun ei tartte päättyä nuoren naisen ennenaikaiseen kuolemaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois Hollywoodin läheltä. kirjoitti:

Luulisi hänen vanhempansa tajuavan, että Britneyn pitäisi viedä pois koko jenkkilästä ja totta kai jättää sen paparazzin.

Britney tietenkin voi pistää vastaan, koska on tottunut, että paparazzit ovat melkein perseessä kiinni koko ajan, kun käy ulkona. Eli pois julkisuudesta, vaikka vasten tahtoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu