Heips naiset,
Miltä tuntuisi ajatus käyttää kenkiä joihin mies on juuri runkannut spermat sisään?
Tuntisit kuinka lämmin sperma hyväilee varpaitasi...
Kiihottavaa vai jotain muuta?
Miltä tuntuisi ajatus käyttää kenkiä joihin mies on juuri runkannut spermat sisään?
Tuntisit kuinka lämmin sperma hyväilee varpaitasi...
Kiihottavaa vai jotain muuta?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olis kiva löytää tyttö joka pitäis tuollaisesta.. Varsinkin jos laukaisis lämpimän mällin piikkikorkoavokkaiden sisään..
Eikö se ylläpitäjä nyt saa niitä teidän osoitteita joillekin Uusnatseille, perkele.
Voisivat keitää teistä esim saippuaa, olis tämä maa vähän aikaa mukavampi paikka asua, kun tietäis että edes te kaksi olisitte kattilassa.
W:stä en tiedä mutta minä en ole juurikaan suomi24:n palstoille kirjoitellut. Varsinkaan aiheesta jonka otin ensimmäisessä viestissä esille.
Sorry jos ahtaaseen päähäsi ei mahdu muutakuin muiden haukkuminen. Olen pahoillani puolestasi. Osta elämä tai jotain.
Kiitos ja anteeksi.
Mitäs se elämä maksaa, meinaan omien ohjeidesi käyttö myös omassa tapauksessasi olisi suotavaa.
Jos et keksi muuta kuin kenkään runkkaus.
Osta siis elämä jostakin tai jotain.
Kiitos kiitos ja anteeksi anteeksi.
Hmm, pistää tässä ihan aamutuimaan pohtimaan että miksi olet noin negatiivinen naisten kenkiin liittyvissä asioissa...?
Kirjoitustyylisi kertoo että olet nainen. Oletko joskus jäänyt kengille toiseksi miehen kanssa? Vai mistä näin negatiivinen suhtautuminen? Onko joku mies huolinut sinut sänkyyn vain seksikkäiden kenkien kanssa ja siksi tunnet että sinä et kelpaa ja kengät on vihollinen numero yksi kun vain korkokengät jalassa mies suostuu kanssasi seksiin?
Ja toisekseen, miksi luet ja kommentoit aiheita jotka ei sinua kiinnosta? Tämä nyt kuitenkin on Leikit & fetissit -palsta ja kun viestejä selaa niin kyllä täällä aikalailla erilaisista fetismeistä kirjoitetaan, miksi ei siis myös naisten kengistä jotka kuitenkin on todella usean miehen ja naisen fetismi?
Kertoisitko vielä mikä on sinun fetismisi tai mitä tältä palstalta haet? Kiihotutko muiden viesteihin ikävään sävyyn vastaamisesta? Jos näin on niin joudun pahoittelemaan koska provosointisi ei purrut minuun.
Pelakuu puhuu asiaa. Joissakin "tavallisissa" pornovideoissakin seksi päättyy kenkään tulemiseen ja sitten nainen juo siitä ;)
Oikealla tavalla osasit vastata ko. henkilölle.
Vaikka pitäisikin naisten kengistä ja haluaisi heittää spermat niille, se ei tarkoita sitä, että ihminen ei olisi fiksu!
Aika ahdasmielistä porukkaa tuntuu täältä löytyvän. Tai sitten ne on päällimmäisenä äänessä!?