Tälläst.....

Nykyään ku avaan lazaruksen siel on valmiiks aina vanha teos. Miten sen sais takasin sillein et aukeis uus formi eikä sitä vanhaa teosta
5341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jo, eli ei enään mitään.

Äänestä

eli aina aukee vanha teos vielläkin...... Ohjeita?

Äänestä

yläpalkista Projekti -> luo uusi projekti

Äänestä

Käyttöliittymän asetukset... Avaa viimeksi käsitelty projekti... täppä pois

Äänestä
  • toimii kiitos taas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyisin..... kirjoitti:

Nykyään ku avaan lazaruksen siel on valmiiks aina vanha teos. Miten sen sais takasin sillein et aukeis uus formi eikä sitä vanhaa teosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu