kettutyttöjen mikä lie neverhöörd Lampaanpieru pate kuuluu mestikseen kun ei osu edes ladon seinään.
Super -Jesse joensuu on Nhl -tasoa!
vvvvddd
3
185
Vastaukset
- kermit
Muutaman viikon takaisessa TV-ottelussa Pasi Peltonen - Jesse Joensuu - Patrik Forssbakka
kuvio teki hienon tasoituksen ja Jesse pisti
rankkarinkin paineen alla maaliin. On todella
NHL-tasoa!- Juha82
pelaajia, mutta myös yksi unohdetuimmista.
Usein nimittäin kohistaan jostain Leinosta tai Lindgrenistä mutta Joensuu on kova sana.
Hänellä on oikea tunteen palo pelissään jota ei aina nykykiekkoilijoista huomaa kun pitää pelata aina niin "virkamiesmäisesti" kaikkien systeemien mukaisesti.
- plf1
kuka on Super-Jesse?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002871
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss612480Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa221971- 681673
- 1431443
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1691384Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1091377- 901294
Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1151284- 1211052