Ei ole pahatapainen juoppo jaana vielä tullut paikalle! Sillä on varmaan kauhee kanuuna! Sammui varmaan näppiksen päälle eilen! no herää ainaskin rauma palsta avoinna ellei sitte ole saanu yöllä juoppokohtausta ja viskannu koneen lattialle!
veto käynnissä
fiksujako liikkeel?
8357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ikimuistettava yö oli, täytyy myöntää! Harvoin saa tälläinen tavallinen duunari maistaa moista kyytiä. Naapuritkin koputtelivat pattereihin kun tää mun sänky alkoi kolkata kesken menon. Pitänee kiristää jalkoja kuusiokolo-avaimella..
..mulla muka pahoja tapoja ?? Kertokaas lisää !! Tapana ensinkään ei oo minulla sammua, ainaskaan näppiksen päälle :)
Olit täällä eilen tillin tallin ja öykkäsit, möykkäsit, huorasit ja kiroilit. Lue eiliset juttusi niin käsität että ei ehkä olis kannattanu rekisteröidä nimeäsi juoppo! Oot pahempi kuin pave,!
olis kannattannu rekisteröidä nimimerkkiään ??? Syy siihen että ????
siksi kun et kehtaa kirjoittaa täällä enää itsenäsi!
.....lukihäiriökö pentele taas !!! Katsos,,, hei,, otappa silmät käteen ja yritäs uudelleen ! :)
Nyt lopetatte ton riitelyn ja sassiin. Kellään ei oo enää kivaa!
Voin sitte vasta keskustella jaanan kanssa asiallisesti kun se oppii olemaan kiroilematta ja muutenkin kuten hänen ikäisensä pitää! Ei vikittele täällä oman lapsensa ikäisiä poikia ja eikä käyttäydy kuin sika porstuassa. Lopettaa minuun kohdistuvat uhkailut! Tiedän silti ettei hän minua voittaisi, mut itse en lähde sille tielle, koska tiedän ettei väkivalta ole ratkaisu.