UUSI SIVUSTO AVATTU!

3278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

juu kivenmäki varmaan siirtyy palloseuraan jos hänellä on ässien kanssa 3 vuoden sopimus ja siitä ei ässät kyllä luovu.

kylläpä oli niin sivu että huhhu. Huomaa muuten että sivut on tehnyt joku 5 vuotias ipana.

Äänestä
  • Hajosin sen verran pahasti sivuille mennessäni etten tiedä saanko korjattua enään itteäni.

    Sivuston huhut ovat suurimmakseen osakseen aikamoista paskaa ja kirjotusvirheitä löytyy helvetisti.

    10 vuotiaan pikkulapsen tekemät sivut. Ei kiitos.

    Äänestä

paras sivusto foor evöör meni ja kaatus! Mitäs ny tehhään?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hey men kirjoitti:

http://webbisivu.com/hockey.aspx

sinne vaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu