Näen poikaystävääni vain viikonloppuisin. Pyydän aina hänen lähtiessään, ettei hän pesisi esinahan alta. Hänellä on ihanan pitkä esinahka. Perjantaisin sitten imutan häntä ja saan syödäkseni kaikki ihanat juustot, jotka ovat nahan alle kerääntyneet. On muuten seksikäs maku. Ja määrällä on väliä, mitä enemmän, sitä parempi.
Ihanaa terskajuustoa
enemmän
51185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sillä täytyy olla hiukan pervo tykätäkseeen esinahan alle kerääntyneestä liasta...todella sairaalloisen pervo!
hyi vit...mul lentää purjo!
Kaikkein paras terskajuusto tulee, kun se muhii nahan alla pari viikkoa. Silloin maku on viipyilevä ja tammisen hapan. Koostumus on myös aika napakka, kaikki tahmaisuus on silloin poissa. Sinänäs tahmaisuus ei ole huono asia, mutta puhutaan kumminkin pikemminkin tuorejuustosta kuin kunnolla kypsyneestä. Pilluni suorastaan räjähtää maräksi, kun vain ajattenkaan ihanaa terskajuustoa.
Hmm? Mitähän Gordon Ramsay olisi sanonut maistettuaan ehtaa itsetehtyä ja viikon käynyttä juustoa?
Nykyajan kulttuuri on hieman vieraantunut todellisuudesta. Terskajuusto on ikiaikojen herkku, jo muinaiset babylonialaiset nautiskelivat siitä. Maistakaa itse-ja ihastukaa. On aika palata makujen juurille.