Kun katsot minua!!

jään koukkuun sun katseeseen, se maaginen katse, tiedät sen itsekin, epäilemättä.
Siitä se taas alkaa, hangoittelen vastaan, en hyväksy, mutta tiedät miten intohimoisesti sua haluan..sinä toinen puolisko.
31685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kylmät väreet kun tuon luki, ja sen intohimonkin
melkein tunsi..

Äänestä
  • oli varmaankin sulle eikä mulle, kun mun mielestä se oli yks tylsimmistä viesteistä ikinä. Ja olen nainen myös.

    ;)

    Äänestä

  • viesti.. kirjoitti:

    oli varmaankin sulle eikä mulle, kun mun mielestä se oli yks tylsimmistä viesteistä ikinä. Ja olen nainen myös.

    ;)

    muuten..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


beme kirjoitti:

jään koukkuun sun katseeseen, se maaginen katse, tiedät sen itsekin, epäilemättä.
Siitä se taas alkaa, hangoittelen vastaan, en hyväksy, mutta tiedät miten intohimoisesti sua haluan..sinä toinen puolisko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu