Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

yli 40kymppiset naiset

jos yllätät nuoremman miehen runkkaamasta ja nuuhkimasta pikkupöksyjäsi? onko kokemuksia?
21168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No soittaisin tietysti poliisit, jos sellainen runkkariperverssi olisi
minun asuntooni túnkeutunut. Jos kyseessä olisi joku tuttu, niin hävettäisi
hänen puolestaan, heittäsin äijän ulos, enkä kutsuisi enää koskaan vierailulle.

Äänestä

Todennäköisesti purskahtaisin nauruun. Jos mies on poikkeuksellisen hyvännäköinen, hyväkroppainen ja fiksu, keksisin ehkä sitten hänelle parempaa tekemistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä teet kirjoitti:

jos yllätät nuoremman miehen runkkaamasta ja nuuhkimasta pikkupöksyjäsi? onko kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu